KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

Dnia 19 października 2016 r. przy okazji zebrań z rodzicami miał miejsce kiermasz książek – nowych, tanich i ciekawych! Książki udostępniła nam Hurtownia Taniej Książki z Tuliszkowa, z którą współpracujemy od lat.

Celem przeprowadzonego działania było upowszechnianie czytelnictwa wśród uczniów, rodziców i nauczycieli oraz pozyskanie nowych pozycji w ramach rabatu.

W ofercie znalazły się tytuły głównie dla dzieci, ale i dla dorosłych, w tym – nauczycieli. Oferta była atrakcyjna nie tylko pod względem cenowym, ale także pod względem – wydawniczym: atrakcyjne okładki, barwne ilustracje, często pozycje opatrzone dodatkami – reklamy, naklejki – zwłaszcza dla maluchów oraz piosenki dla dzieci na płytach CD.

Organizacją kiermaszu zajęła się biblioteka szkolna a stoisko obsługiwane było przez Michała Pieczkowskiego – ucznia klasy VIb i członka Samorządu Uczniowskiego.

opracowała: H.Słodowska