Na dużej scenie w teatrze

W poniedziałek 21 listopada 2016r., 18. uczniów z naszej szkoły wystąpiło w Teatrze im. Juliusza Osterwy biorąc udział w pokazie finałowym projektu edukacyjnego ” Na tropie gorzowskich legend”. Zespół aktorski składał się z uczniów klas trzecich:

Franciszek Bąbelek kl.3c, Maria Bonkowska kl.3c, Ksawery Chojnowski kl. 3a, Bruno Chrostek kl.3f, Nadia Chrostek kl.3f, Mikołaj Czerniewski kl. 3b, Wiktor Dąbrowski kl.3d, Oktawia Deluga kl.3c, Ewelina Gałka kl.3f, Anastazja Kieliszek kl.3b, Jan Kowalczyk kl.3b, Maria Matuszczak kl.3d, Hanna Momot kl.3d, Igor Podejko kl.3f, Aureli Pydo kl.3f,Zofia Socha kl.3f, Amelia Walczuk kl.3b, Igor Warda kl.3d

Wystawiliśmy spektakl na podstawie gorzowskiej legendy, do której scenariusz napisała pani Anna Łaniewska.
Finałowym punktem przedstawienia była piosenka, napisana jakiś czas temu, przez uczniów innej gorzowskiej szkoły.
Po licznych zmaganiach, głównie z czasem, udało mam się osiągnąć wspólnymi siłami zamierzony cel, bo jak mówią słowa wspomnianej piosenki:

…. dzieci są tu bystre!

Dziękuję serdecznie za współpracę wszystkim szczerze zaangażowanym w projekt, a szczególnie pani Ani Łaniewskiej.

Koordynator projektu Agnieszka Żelazna