Świąteczny zawrót głowy?

Nie dla uczniów Sp-10!! Do końca uczyli się i realizowali priorytety obowiązujące w tym roku szkolnym.

22 grudnia uczniowie klas I i II spotkali się, aby wspólnie przygotować się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Wysłuchali fragmentu czytanej ”Opowieści wigilijnej”-K. Dickensa. W przygotowanych przez siebie scenkach zaprezentowali ”Savoir-vivre przy świątecznym stole”.

Brali też udział w uczcie muzycznej słuchając kolęd granych na gitarach w wykonaniu: N. Cantemir (1bi), F.Kłucińskiego (2a) oraz p. A. Gramzy.

Duże emocje wśród dzieci wzbudził turniej:”Jaka to kolęda?” Każdy z uczniów mocno kibicował reprezentacji swojej klasy. Niespodzianką dla uczniów była piosenka”Dzień jeden w roku” wykonana dla przez ich nauczycieli.

Uczniom oraz ich Szanownym Rodzicom, życzymy, aby takich dobrych i ciepłych dni było w Nowym Roku 2017 jak najwięcej.

Katarzyna Dąbrowska