Wyjście klasy 7a do Centrum Rozrywki Parku Trampolin Fun Jump
w Gorzowie Wlkp.

W dniu 25.10.2018r. po czwartej  godzinie lekcyjnej udaliśmy się pieszo  całą klasą  do Centrum Rozrywki Parku Trampolin Fun Jump w Gorzowie Wlkp. przy ul. Targowa 11a.  Celem  wyjścia było zapoznanie młodzieży z zawodem instruktora nowoczesnych form gimnastycznych, integracja klasy 7a oraz aktywne spędzanie czasu wolnego podczas wizyty w Fun Jump.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyjścia klasowego, całą drogę śpiewaliśmy i wszyscy byli uśmiechnięci. Cały Fun Jump był tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji a na miejscu  czekał na nas Pan instruktor, który opowiedział o swojej  pracy. Przedstawił również jakie są możliwości korzystania z trampolin, basenu gąbkowych kostek, koszykówki oraz ślizgów.

W miłej atmosferze wszyscy uczniowie udali się  do domu, gdyż w tym dniu nie było już zajęć.

Wychowawca 7a
Kamila  Trzosek-Bojarska