I semestr 2017/18 już za nami!

Podsumowanie prac SU za I semestr 2017/18 odbyło 8 lutego, w czwartek, podczas dwóch apeli na dużej sali gimnastycznej , którą udekorowano specjalnie przygotowanymi tablicami informacyjnymi.
W programie znalazły się:

• scenka „sportowa” kółka języka angielskiego, pod kierunkiem pani Karoliny Herman-Lewy
  • rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego i zbiórki książek dla rodzinnych domów dziecka,
  • recytacje utworów Bolesława Leśmiana w wykonaniu finalistów konkursu : Alicji Kotowicz i Michała Czerniewskiego przygotowanych przez panią Beatę Gizińską-Gigołę,
  • muzyczna niespodzianka Kuby Dopierały i uczniów mu towarzyszacych z klasy 4b,
  • prezentacja osiągnięć sportowych w wykonani Wiktorii i Malwiny z klasy 5d,
  • podsumowanie „słodkiej akcji” pn. „Pączek dla Afryki” pod kierunkiem pani Agnieszki Żelaznej,
  • przedstawienie członków SU oraz multimedialna prezentacja wykonana przez Bartka Dowhana.
    Nad całością czuwał opiekun SU – Zofia Pytlak-Piątek wraz z współprowadzącymi: Oliwią Ostrowską i jej zastępcą – Bartkiem Stefańskim. Stroną techniczną zajął się pan Tomasz Chudzik, a muzyczną pani Dagmara Sobacka.

Momentem kulminacyjnym było wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły dla klasy 4d oraz Pucharu za zwycięstwo w 13 rozgrywkach konkursu „Klasa z Klasą” – dla kl. 6c. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!! Finalisci konkursów otrzymali stosowne dyplomy i … słodycze, wręczane przez dyrekcję szkoły. Fundatorem nagród był Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy za dotyczczasową współpracę uczniom i nauczycielom oraz zapraszamy Wszystkich do realizacji kolejnych zadań… .

Z. PYTLAK-PIĄTEK OPIEKUN SU