NASZE SUKCESY NA OLIMPIADACH PRZEDMIOTOWYCH

Nasi uczniowie w tym roku szkolnym odnieśli wielkie sukcesy. Dwie uczennice klas 6: Karolina Kieler z 6a, Maja Gębarowska z 6b zdecydowały się stanąć do rywalizacji w szeregach najlepszych uczniów z języka polskiego. Przygotowywały się wytrwale przez pół roku pod opieką pani mgr Agaty Kotek i dwukrotnie: w lutym i w marcu, reprezentowały szkołę w kolejnych etapach na olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego. Ciężka praca i poświęcony wolny czas dały dziewczynkom i pani Agacie Kotek piękne wyniki i dużą satysfakcję: Karolina Kieler została laureatką, natomiast Maja Gębarowska finalistką konkursu polonistycznego. Gratulujemy serdecznie wspaniałego sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły na tak ważnym konkursie.

Ale to nie wszystko!

Podobny sukces osiągnął uczeń klasy 6c Michał Czerniewski na olimpiadzie przedmiotowej z historii. Michał również poświęcił wiele wolnego czasu i razem z panią mgr Jolantą Jarosz przygotowywał się do rywalizacji z najlepszymi pasjonatami historii z gorzowskich i okolicznych szkół. Konkurs przedmiotowy z historii okazał się dla naszego ucznia szczęśliwy, bo również został jego laureatem. Dziękujemy serdecznie pani Jolancie Jarosz, która poprowadziła naszego kolegę do zwycięstwa. Brawo Dziesiątka!

Dziękujemy serdecznie wspaniałym Rodzicom naszych najlepszych uczniów za silne i jakże ważne wsparcie i dodatkową motywację. Dzięki temu było im dużo łatwiej wytrwać do końca i teraz cieszyć się sukcesem.

Z dumą prezentujemy naszych zwycięzców: