MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA „Patriotyzm nie jest nam obcy”

MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, to ostatni element działań naszej szkoły w ramach projektu „Godność, Wolność, Niepodległość” (Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021).
Przewodniczącą jury była pani Dorota Dąbrowska – konsultant od spraw rozwijania kompetencji społecznych i obywatelskich w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym
w Gorzowie Wielkopolskim.

W rozgrywkach wzięło udział 7 zespołów ze szkół podstawowych, w tym jeden gościnnie w ramach nawiązanej współpracy. Do zmagań stawiły się:

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego z Gorzowa Wlkp.

– Szkoła Podstawowa nr 15 z Gorzowa Wlkp.

– Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Różanek

– Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego ze Słubic

– Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka z Jenina

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddz. Integr. im. T. Kościuszki z Gorzowa Wlkp.

– Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego z Drezdenka (udział poza konkursem).

Miejsce I zajęła SP nr 12, miejsce II przypadło w udziale SP z Różanek, a miejsce
III zdobyła drużyna z SP nr 10.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę
i gratulujemy osiągniętych wyników.

Agnieszka Żelazna

 

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W GRYWALIZACJI

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp., serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z powiatu gorzowskiego do udziału  w Międzyszkolnej grywalizacji „Patriotyzm nie jest nam obcy” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.   Grywalizacja rozegrana zostanie w ramach projektu „Godność, Wolność, Niepodległość” – ,,Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021”.
Do udziału w rozgrywkach zapraszamy drużyny składające się z sześciu uczniów (po dwóch przedstawicieli klasy 4,5 i 6) oraz jednego nauczyciela/opiekuna, jako reprezentacje swoich szkół.
O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w grywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń. Opiekun drużyny, która dostanie się do rozgrywek zostanie poinformowany drogą e-mailową na adres podany w zgłoszeniu.

REGULAMIN
REGULAMIN GRYWALIZACJI – Patriotyzm nie jest nam obcy (1)

KARTA ZGŁOSZENIA
Załącznik nr 1 do regulaminu Partiotyzm nie jest nam obcy