MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA „Patriotyzm nie jest nam obcy”

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp., serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z powiatu gorzowskiego do udziału  w Międzyszkolnej grywalizacji „Patriotyzm nie jest nam obcy” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.   Grywalizacja rozegrana zostanie w ramach projektu „Godność, Wolność, Niepodległość” – ,,Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021”.
Do udziału w rozgrywkach zapraszamy drużyny składające się z sześciu uczniów (po dwóch przedstawicieli klasy 4,5 i 6) oraz jednego nauczyciela/opiekuna, jako reprezentacje swoich szkół.
O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w grywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń. Opiekun drużyny, która dostanie się do rozgrywek zostanie poinformowany drogą e-mailową na adres podany w zgłoszeniu.

REGULAMIN GRYWALIZACJI – Patriotyzm nie jest nam obcy (1)

KARTA ZGŁOSZENIA
Załącznik nr 1 do regulaminu Partiotyzm nie jest nam obcy