„Mistrz tabliczki mnożenia”

Dnia 26.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się konkurs „Мistrz tabliczki mnożenia”. Był to drugi etap realizacji projektu „Мatematyka wokół nas” ,współfinansowanego przez Fundację mPotęga. Udział wzięło 30 uczniów z klas czwartych i piątych. Uczniowie rozwiązywali różne zadania oparte na znajomości tabliczki mnożenia. Najwięcej punktów zdobyli następujący uczniowie:

Klasy IV:

I miejsce – Hanna Kwiatkowska 4 c

II miejsce – Dominik Szeszko 4 a

III miejsce – Aleksander Łagowiec 4 bi

Klasy V:

I miejsce – Oliwia Deluga kl.5 c

I miejsce – Kacper Ziemecki kl. 5 c

II miejsce – Bartosz Stańczak 5 c

III miejsce – Jan Kowalczyk 5 b

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY ZAANGAŻOWANIA PODCZAS ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ.

Anna Demska