Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie naszej szkoły przygotowali kilka niespodzianek. Pierwsza z nich to piękne, kolorowe bukiety kwiatów wykonane na lekcjach plastyki pod kierunkiem p. Dagmary Sobackiej, które posłużyły do wykonania wystawy w holu szkoły.

Następną niespodzianką a jednocześnie przyjemnością był występ artystyczny uczniów pod nadzorem p. Dagmary Sobackiej, który uświetnił spotkanie nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej w pokoju nauczycielskim.

Kolejną podjętą inicjatywą było zorganizowanie wystawy „Książki mojego dzieciństwa”, która miała na celu zaprezentowanie uczniom naszej szkoły ulubionych książek przeczytanych w dzieciństwie przez nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Organizacją wystawy zajęła się p. Hanna Słodowska – opiekun SU.

Tradycyjnie członkowie Samorządu Uczniowskiego – Maja Gębarowska, Bartek Stefański i Michał Pieczkowski z klasy VI b – udali się z najlepszymi życzeniami do p. dyrektor Ireny Pałasz i p. wicedyrektor Beaty Szmit, wręczając kartki w imieniu całej społeczności szkolnej.

opracowała: H.Słodowska