Samorząd Uczniowski w schronisku dla zwierząt

Dnia 8 maja przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz ze swoim opiekunem Zofią Pytlak-Piątek odwiedzili nasze zawarciańskie schronisko dla zwierząt, by przekazać karmę czworonożnym podopiecznym. W zamian otrzymali podziękowanie i … możliwość spotkania z czworonożnymi przyjaciółmi. Była to kontynuacja wcześniejszych akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Nasi uczniowie zgromadzili nie tylko karmę, ale też zabawki, koce, a nawet kołdry! Raz jeszcze dziękujemy ofiarodawcom, uczniom klas 4-6, którzy po raz kolejny udowodnili swoja empatię. Szczególne podziękowanie kierujemy na ręce wychowawcy klasy 5a – pana Tomasza Chudzika, którego to klasa przekazała najwiekszą ilość karmy, brawo! Myślimy, że nie jest to ostatnia nasza wizyta w gorzowskim schronisku dla bezdomnych zwierząt , czyli u „Azorka”

Sporządziła Z. Pytlak-Piątek