Mikołajkowy event międzyszkolny w ramach programu

Lekkoatletyka dla każdego.”

W czwartek 8 grudnia 2016 roku na hali sportowej Zespołu Szkół nr 20 odbył się Mikołajkowy event lekkoatletyczny dla uczniów klas drugich i trzecich ośmiu gorzowskich szkół, które biorą udział w projekcie Ministerstwa sportu i turystyki „Lekkoatletyka dla każdego”.

Naszą szkołę reprezentowały klasy: II b pani Angeliki Kornaś i III a pani Olgi Balkiewicz. Dzieci startowały w siedmiu konkurencjach lekkoatletycznych takich jak: Formuła I, bieg wahadłowy, bieg po drabince koordynacyjnej, rzut dziecięcym oszczepem, skok w dal o tyczce, rzut piłką lekarską z klęku oraz skoki na krzyżaku. Każdy zawodnik wygrywał, przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę i integrację przez sport. Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal.

Gratulacje dla uczestników

Agnieszka Jędrzejczak