PROMOCJA „ KRÓLOWEJ SPORTU” NA EVENCIE MIĘDZYSZKOLNYM

W środę 22 listopada 2017 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 20 odbył się kolejny już w tym roku event międzyszkolny w ramach ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Jest to program skierowany do uczniów edukacji wczesnoszkolnej w ramach, którego dzieci biorą udział w zabawach lekkoatletycznych. Tym razem naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II a pani Renaty Masztalerz i III b pani Angeliki Kornaś. Dzieci po wspólnej rozgrzewce startowały w sześciu konkurencjach lekkoatletycznych takich jak: sztafeta wahadłowa sprintersko-płotkarska, Formuła I, rzut dziecięcym oszczepem, rzut piłką lekarską z klęku w przód znad głowy, skoki w krzyżaku, drabinka koordynacyjna.

Na zakończenie wspaniałej zabawy każdy z uczestników otrzymał medal i dyplom oraz puchar dla szkoły.

Agnieszka Jędrzejczak, Renata Masztalerz, Angelika Kornaś