SPRAWY BIEŻĄCE

STYPENDIA SZKOLNE

Szanowni Rodzice!

W zakładce Rodzice/Stypendia szkolne znajdują się informacje i wzór wniosku o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2019/2020.

Termin składania wniosków upływa 15 września 2019 r.(niedziela), dlatego prosimy o dostarczenie dokumentów w wyznaczonych terminach :

I – 12.09.2019 duża świetlica szkoła godzina 16.00-17.30

II – 13.09.2019 gabinet pedagoga szkolnego ( w godzinach pracy Pani pedagog)

Kamila Trzosek-Bojarska

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

BEZPIECZNA SZKOŁA

Uwaga Rodzice!

Od 1 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi udostępniona jest skrzynka na sygnały dotyczące bezpieczeństwa uczniów.
Skrzynka znajduje się w holu szkoły, przy głównym wejściu.

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa_maj_2019_sp10

zagrozenia-i-zalecane-dzialania-profilaktyczne-w-zakresie-bezpieczenstwa-fizycznego-i-cyfrowego-uczniow (1)

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Z radością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w akcji „Rowerowy Maj”, organizowanej przez miasto Gorzów Wlkp. Jest to kampania promująca zdrowy tryb życia i popularyzująca rower jako środek transportu. Zasady są bardzo proste: każdy uczeń, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach, deskorolce otrzyma od wychowawcy naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny klasowy plakat. Dla najbardziej aktywnych uczniów, klas i szkół przewidziane są atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w akcji należy wydrukować i wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dostarczyć ją do wychowawcy do 5 kwietnia.
Więcej szczegółów w informatorze.

Zapraszamy do wspólnego działania!

Koordynatorzy: Angelika Kornaś, Joanna Śluborska

Załacznik-nr-1-do-Umowy-Regulamin-kampanii-Rowerowy-Maj-2019
Informator dla rodziców
Zgoda rodzica PDF   Zgoda rodzica WORD