Zdobienie wielkanocnych pisanek

W dniu 13 marca 2017 roku, około godziny 14.15 przyszła do dużej świetlicy (po wcześniejszym zaproszeniu) – pani Magdalena Piasecka, mama dwóch uczennic naszej szkoły. Celem wizyty było zaprezentowanie dzieciom możliwości zdobienia wielkanocnych jajek.

Pani Magdalena przyniosła ze sobą własne ozdoby w postaci wstążek i dodatkowych materiałów dekoracyjnych. Świetliki również było odpowiednio przygotowane do pracy. Pod nadzorem pani Piaseckiej zaczęły powstawać przepięknie zdobione jajka. Dzieci fantastycznie bawiły się i współpracowały ze sobą.

Kolejny raz mogłyśmy przekonać się, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic i nawet najśmielsze pomysły mogą zostać zrealizowane. Kilka z tych jajek trafiło na sprzedaż podczas kiermaszu zorganizowanego 15 marca 2017 roku.

Wychowaczynie świetlicy pani: Grażynka, Ania, Joasia