MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA „Patriotyzm nie jest nam obcy”

Dnia 13 listopada 2018 r. rozegrana została w naszej szkole MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA „Patriotyzm nie jest nam obcy” w ramach projektu „Godność, Wolność, Niepodległość” (Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej
w ramach Programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021).

Realizowana była pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, a przewodniczącą jury była pani Dorota Dąbrowska – konsultant od spraw rozwijania kompetencji społecznych i obywatelskich w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim.

W rozgrywkach wzięło udział 7 zespołów ze szkół podstawowych, w tym jeden gościnnie w ramach nawiązanej współpracy.  Sześcioosobowe drużyny składające się z reprezentantów klas czwartych, piątych i szóstych zmagały się na sześciu stanowiskach rozmieszczonych na terenie szkoły, aby ostatecznie sprawdzić jaką wiedzę zdobyły. Podsumowaniem zmagań i ostatnią możliwością zdobycia punktów, było rozwiązanie quizu przygotowanego specjalnie na tą okazję w aplikacji Quizizz. Drużyny odpowiadały na pytania online i niezwłocznie po zakończeniu  zadania poznaliśmy ostateczne wyniki całej grywalizacji.

Drużyna naszej szkoły w składzie:
Lena Chrostek klasa 4b
Maja Socha klasa 4b
Nadia Chrostek klasa 5a
Ewelina Gałka klasa 5a
Wiktoria Konopelko klasa 6d
Nadia Pawlak klasa 6d
zajęła zaszczytne III miejsce.

Serdecznie gratulujemy
i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Więcej na temat grywalizacji znajdziecie wkrótce w zakładce NASZE PROJEKTY

Agnieszka Żelazna