„MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE”

Dnia 6 grudnia 2018 r. tradycyjnie, od wielu lat, uroczyście obchodziliśmy Mikołajkowe Święto. W tym dniu wszyscy uczniowie klas I – VIII mogli przyjść bez mundurka szkolnego, a nawet wskazany był ubiór „świąteczny” – czerwony. Głowy większości uczniów dekorowałymikołajowe czapki. W gabinetach i na korytarzach nagle zrobiło się … czerwono. Pojawiły się też… łosie i Śnieżynki.

Ważną atrakcją tego dnia były rozdane uczniom słodycze. Czekoladowe cukierki rozdawała p.HannaSłodowska – opiekun Samorządu Uczniowskiego – wraz z dwiema uczennicami
klasy VI d: Nadią Pawlak i Nikolą Pestrowicz, które ubrane stosownie do okoliczności częstowały słodkościami nie tylko klasy,  lecz także pracowników naszej szkoły: Dyrekcję, Sekretariat czy Księgowość.

opracowała: Hanna Słodowska