Bożonarodzeniowe inscenizacje

Bożonarodzeniowe inscenizacje jasełek są tradycją wielu szkół. Przypominają one objawienie prawdy o Bożej miłości do człowieka, o ludzkim grzechu i przyjściu na świat Zbawiciela. Te, które odbyły się 22 grudnia w naszej szkole, zasłużyły z pewnością na miano niezwykłych. „Jasełka bez słów’ były bowiem inscenizacją pantomimiczną wykonaną przez najmłodszych uczniów szkoły  z klasy  1A i 1B.

Wszystkie sceny przedstawiające wydarzenia związane z Bożym Narodzeniem dzieci odegrały, posługując się wyłącznie gestem, mimiką i wyćwiczonymi ruchami ciała, z wykorzystaniem elementów tanecznych na tle przepięknej muzyki. Jasełka, wspólne kolędowanie wprowadziły zebranych w niepowtarzalny klimat Bożego Narodzenia. Przedstawienie obejrzeli: pani dyrektor – Beata Szmit, wychowawcy klas II i III, koledzy i koleżanki młodych aktorów – uczniowie klas drugich i trzecich oraz  rodzice uczniów klasy 1A i1B.To były naprawdę niezwykłe jasełka bez słów.

Wychowawcy klas pierwszych