Konkurs plastyczny „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej województwa lubuskiego rozstrzygnięty.

Emilia Kalicka uczennica naszej szkoły zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym  pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Został  on zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., który realizował  Program Działań Prewencyjnych „Bezpieczne wakacje 2020”.

Emilka otrzymała dyplom oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewodę Lubuskiego, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim .

Dyplom oraz nagrody wręczyła laureatce wicedyrektor  szkoły p. Iwona Kołodziejczyk.

Gratulujemy!

Justyna Brzezińska – nauczyciel plastyki