Niespodzianka dla uczniów ;-)

Rok szkolny 2020/2021 zakończony!

Bywało w nim różnie: raz lepiej, raz gorzej. Raz online, raz stacjonarnie.

Jedno jest jednak pewne – nieobecność uczniów w szkole wykorzystali rodzice, przygotowując dla nich piękne nowe szatnie przy holu gimnastycznym. Staraniami ubiegłorocznej oraz tegorocznej Rady Rodziców w osobach pani Anny Pieńczykowskiej, pani Katarzyny Rodzoch oraz pani Anety Marciniak nasza szkoła doczekała się przytulnych, świeżutkich przebieralni dla dzieci.

Nie byłoby jednak tych pięknych pomieszczeń, gdyby nie bezinteresowna i z sercem wykonywana praca dwóch panów – rodziców naszych uczniów: pana Łukasza Duszyńskiego oraz pana Wojciecha Płóciennnika, którzy przez wiele tygodni spędzonych w szkole wyczarowywali dla dzieci takie cudeńka;-)

Otwarcie szatni już za nami! Była wstęga, był tort, byli zaproszeni goście.

Były już także pierwsze lekcje wychowania fizycznego i uśmiechy na twarzach dzieci.

W ich imieniu dziękujemy naszym kochanym rodzicom serdecznie ;