Sprzątanie świata

W piątek 20 września nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji „Sprzątanie świata – Polska”. Akcja odbywała się w naszym kraju już po raz 26. Jej tegoroczne hasło brzmiało: „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy”. W porozumieniu z Wydziałem Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta klasy I-III naszej szkoły sprzątały: teren przyszkolny – klasy Ia i Ib. Teren przy placu zabaw na ul. Fabrycznej – klasy drugie. Klasa Ic porządkowała błonia między mostem Staromiejskim a mostem Żelaznym, natomiast klasy trzecie – park przy ul. Wawrzyniaka. Klasy szóste pojechały sprzątać las w Nadleśnictwie Kłodawa. Ponieważ uczniowie naszej szkoły rozumieją konieczność dbania o środowisko, dlatego chętnie wzięli udział w tej pożytecznej akcji.

Marzena Radzińska

KLASY SZÓSTE