ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH, CZYLI WALENTYNKI W SP10

Jak co roku w naszej szkole w lutym, obchodzimy Dzień Zakochanych! Naszą szkolną tradycją jest już od wielu lat … poczta walentynkowa! Nawet pandemia nie była nam straszna i w tym roku również  do specjalnej skrzynki pocztowej, uczniowie klas 1-3 wrzucali swoje walentynki, by w piątek (12 lutego) opiekunka SU Zofia Pytlak-Piątek,  mogła adresatom je dostarczyć…. .

Każda walentynkowa kartka musiała być opisana, posiadać imię i inicjał nazwiska oraz nazwę klasy, w której znajdował się jej adresat. I tak  na 9 klas aż 8 przystąpiło do tej jakże pouczającej zabawy. Wykonawca nie tylko musiał zaadresować poprawnie wykonaną lub zakupioną kartkę, ale też zapełnić ją oryginalnymi życzeniami. Ze względu na tajemnicę korespondencji, nie możemy ujawnić ich treści. Ale przy wręczaniu kartek okazało się, kto w danej klasie jest najbardziej lubiany! To prawdziwy test na popularność! Reasumując dostarczono 120 walentynek! W klasie: 1a-12, 1b-30 (rozmaite formy), 2a-5 (błyszczące serca), 2b– 30( w formie jednakowej malowanki) , 2c -3, 3a 22(bardzo różne, w tym dla chłopców i dziewcząt od wychowawczyni), 3b– 15 a 3c– 3. Wszystkim wykonawcom walentynek dziękujemy za udział w zabawie.

Natomiast dla klas 4-8, pani Justyna Brzezińska zaproponowała nowość- zabawę pt. #walentynkowy challenge pod nazwą Happy Valentaine’s Day.

Wyniki prac uczniów klas 4-8 możecie obejrzeć od poniedziałku na padlecie walentynkowym.

Z klasowych serc powstała wirtualna gazetka. W pracach nadesłanych przez Was liczyła się pomysłowość i kreatywność. Musieliście tylko z dowolnych elementów ułożyć własne, klasowe serce!

Na 17 klas , aż 15 wykonało to zadnie, przekonajcie się zresztą sami-Szczegóły zabawy  tutaj:

Z wyrazami podziękowania dla uczniów oraz wychowawców klas:
opiekunki SU : Zofia Pytlak-Piątek oraz Justyna Brzezińska