UCZNIOWIE KL. III B ZAKOŃCZYLI I MODUŁ OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU CZYTELNICZEGODLA KLAS I – III

Uczniowie z klasy 3 b z wielkim zaangażowaniem oraz radością zrealizowali I moduł FIKUŚNE LEKTURKI SPOD CHMURKI. Pierwsza książka, którą przeczytaliśmy w ramach projektu „Czytam z Klasą” to ” Niesamowite przygody 10 skarpetek” Justyny Bednarek.

W ramach I MODUŁU: przygotowaliśmy kącik czytelniczy z Czytusiami,
pokolorowaliśmy okładkę LEKTURNIKA i uzupełniliśmy jego strony związane z przeczytaną lekturą. Podczas pracy w grupach wykonaliśmy makiety do każdej przygody, stworzyliśmy własne skarpetkowe maskotki. Odwiedziliśmy pracownię projektantki mody Pani Natalii Ślizowskiej, w której wspólnie tworzyliśmy kreacje dla skarpetki celebrytki. Zachęcaliśmy również naszych młodszych kolegów i koleżanki do przeczytania lektury, przedstawiając krótkie scenki. Miło spędziliśmy ten czas.

ELŻBIETA ZAPOTOCKA