Dzień Pluszowego Misia w SP 10

To kolejna tradycja (po Dniu Chłopaka) w naszej szkole- raz do roku zajęciom szkolnym towarzyszy nam miś, pluszowy miś. Dlatego, że…

„mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie dla Nas był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.”

W roku 2017 Dzień Pluszowego Misia przypada na 25 listopada ,

dlatego my już 24 ,w piątek celebrujemy to święto.

Każdy kto może, w tym dniu przynosi swojego pluszowego przyjaciela, no i oczywiście jest to zadanie… punktowane w naszym konkursie „Klasy z Klasą”.Ale przede wszystkim jest to pyszna zabawa. A kolejna już niebawem, bo czeka nas … zabawa andrzejkowa, o czym powiadamia

opiekun SU Z.Pytlak-Piątek.