• JADŁOSPIS I OPŁATY ZA OBIADY

• OGŁOSZENIE

W dniu 6.04.2024 ( sobota) będą wydawane obiady. Proszę o składanie zamówień na posiłki poprzez aplikację „zamowposilek.pl”.

Intendent: Justyna Szmyt- Miśko

OPŁATA ZA OBIADY ZA MIESIĄC MAJ 2024R.

82,50 zł ( 15 dni żywieniowych x 5,5 zł)

Wpłat proszę dokonywać do 28-kwietnia 2024r. poprzez aplikację „zamowposilek”.

Przypominam o składaniu zamówień na posiłki.

Proszę o rozsądne i przemyślane wpłaty za obiady. Zbliża się koniec roku szkolnego

Państwa konto w aplikacji zamowposilek” w miarę możliwości powinno być wyzerowane.

Intendent :Justyna Szmyt-Miśko

Kapuśniak z młodej kapusty z ziemniakami i koperkiem (9)

Bułka pszenna z masłem czosnkowym i ziołami (1,6,7,11)

Rurka kukurydziana z nadzieniem śmietankowym (6,7,5,8)

Kotlet mielony z łopatki (1,3,7)

Puree ziemniaczane z koperkiem (7)

Mizeria (7)

Kompot z wiśni

Kinder mleczna kanapka (1,7,6,8,11

Godziny pracy intendenta:

Od poniedziałku do piątku  w godzinach od 1100 - 1500

Intendent Justyna Szmyt- Miśko

Szanowni Państwo,

Od 6 września  został wprowadzony  nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.

Rejestracja jest już uruchomiona i możliwa na stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie na jednodaniowy obiad (danie II). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ trzeba wybrać dni,  w które dziecko będzie jadło posiłek.

Przedpłatę za wrzesień należy dokonać do 10 września 2023 r.

Zamówienie i anulowanie obiadów jest możliwe do godziny 8:15 w dniu wydania posiłków.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

-                w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

-                następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

-                kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

-                pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Zespół zamowposilek.pl

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do intendenta SP10.

Ogłoszenie

Obiady rozpoczynają się od poniedziałku 11 września. Od tego roku szkolnego będziemy korzystać z aplikacji „zamów posiłek”.  Z dniem 5 września rodzice/opiekunowie będą mogli zainstalować aplikację w swoich telefonach. Opłata za obiady będzie tylko przez aplikację. Proszę śledzić stronę internetową szkoły na której pojawi się wkrótce więcej szczegółów.

Intenden: Justyna Szmyt- Miśko

REGULAMIN STOŁÓWKI