Odwiedziny … Świętego Mikołaja w naszej szkole”

Jak co roku Samorząd Uczniowski pamiętał o … Świętym Mikołaju. Stąd zakup kilku kilogramów czekoladowych cukierków (pomoc pani Ani Milas). Mikołajowi (strój wypożyczony od pani księgowej) tym razem przypadł Bartkowi Dowhanowi , a Śnieżynkami były jego szkolne koleżanki: Oliwia Ostrowska i Natalia Kaźmierska. Dziewczynki zadbały o strój i … stosowny makijaż. Podczas dwóch godzin lekcyjnych ekipa Świętego Mikołaja z recytacją na ustach, odwiedziła nie tylko klasy, lecz także pracowników naszej szkoły: Dyrekcję, Sekretariat czy Księgowość. Natomiast na przerwach rozbrzmiewała świąteczna muzyka, wybierana przez znany już duet: Maję Gębarowskiej i Bartka Stefańskiego.W gabinetach i na korytarzach nagle zrobiło się … czerwono. Oprócz czapek Mikołaja wymagano w tym roku od uczniów czerwonego stroju! Pojawiły się też… łosie i Śnieżynki.

To jeden z ulubionych dni w roku, o czym powiadamia , też w stroju czerwonym i w stosownej czapce …

opiekun SU Z. Pytlak-Piątek.