Stawiam na drugie śniadanie!

Zakończył się projekt ,,Zdrowo jem, więcej wiem” realizowany przez uczniów klasy IC od września 2018 roku. Patronką tego ogólnopolskiego projektu przygotowanego przez Fundację Ochrony Środowiska była Agata Kornhauser – Duda, pierwsza dama Rzeczpospolitej Polskiej. Wiosenna edycja nosiła tytuł ,,Stawiam na drugie śniadanie” i bogaciła wiedzę teoretyczną i praktyczną uczniów dotycząca zdrowych posiłków oraz Piramidy zdrowego Żywienia. Dzieci z ogromną ciekawością realizowały zagadnienia tematyczne projektu, a podczas zajęć praktycznych towarzyszyła im ogromna radość;-)

Raport z ostatniego panelu został wysłany, a teraz z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpi we wrześniu. Trzymajmy kciuki za naszych milusińskich;-)

Prowadząca zajęcia: Sylwia Głąb