Szkolny Konkurs „Niesamowite postacie z owoców i warzyw”

Dlaczego powinniśmy jeść jak najwięcej warzyw i owoców, wiedzą nie tylko dorośli, ale także dzieci. Okazuje się, że warzywa i owoce można również wykorzystać do świetnej zabawy,
co udowodnili nam uczniowie klas I-V, wykonując z nich niesamowite postacie z owoców i warzyw. Do oceny konkursowej zgłoszono ponad 40 niezwykłych prac przedstawiających stworki, zwierzaki i ludziki. „Wyczarowane” warzywno – owocowe stworki można było podziwiać na zorganizowanej wystawie, podczas wizyty gości w ramach projektu Erasmus+.
Uczniowie wraz z rodzicami  wykazali się niezwykłą pomysłowością i wyobraźnią. Przyniesione okazy, oceniła Komisja Konkursowa i po burzliwych debatach przyznała  nagrody i wyróżnienia. Wkrótce poznamy wyniki konkursu.

Elżbieta Zapotocka